Naše plány na tuto sezonu

Jarda

Ačkoliv by se to tak nemuselo dle výsledků zdát, tak jsem s minulou sezonou velmi spokojen. Podařilo se mi víc trénovat, zoptimalizovat výbavu, na závodech méně spát a v neposlední řadě jsem si slušně polepšil i s novým kolem.

Plány na letošní rok jsou tedy jasné – udržet si tempo v tréninku, zlepšit se v technice a stále si jízdu co nejvíc užívat. Ve výbavě mimo novou podsedlovku žádné velké změny neplánuji.

Loni jsem přišel na chuť kratším závodům, takže jsem přihlášený na Montes Ferrei, 400 Ultra, Hope 1000 a Bohemia Divide, ještě bych chtěl zkusit Nova Cup na Dolní Moravě a zvažuji účast na MTB Trilogy.

Michal

Letošek pro mě bude takové repete minulého roku, protože všechny hlavní plány byly přeloženy. Většinu akcí plánují v nejbližším okolí, protože stále není jasné, jak to bude s cestováním. A právě už koncem dubna mě čeká Italy Divide. Trochu se obávám, jak to nakonec dopadne a jestli mě tam vůbec pustí. Ale rád bych si tuhle zemi projel.

Po třech týdnech regenerace nejspíše zkusím novou jednohubku, 400 Ultra. I když částečně vede po severním pohraničí, které mám už proježděné, vždycky je co objevovat. A v Českém ráji jsem byl na kole jen jednou. A to v noci.

A hned na to další jednohubka, Extreme Bike 444, už klasická generálka na Míle. Tenhle typ závodů se mi líbí v tom, že stačí jeden den dovolené a dostane dost intenzivní zážitky.

Po třech týdnech vyrazím na třešničku sezóny. Historických 2020 mil. Jestli se opravdu dostanu až do cíle, bude to pekelná jízda. Mám na cestu připravené tři týdny dovolené, ale doufám, že je nebudu všechny potřebovat. Dva týdny budou stačit, ne?

A jako zářijový zavírák mám zajištěné místo na Bohemia Divide. Loni jsem závodníkům smutně záviděl. Tak jsem si toho snad letos nenaložil moc a rád vás někde uvidím.

Jaromír Šolc
Strava

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *