Deníky z přípravy (MO) #12

Okurková sezóna. Alespoň tak by se z mého pohledu dalo popsat několik posledních týdnů. Svět se prakticky zastavil a já si musím zvykat na nový režim. Už nemůžu nabírat kilometry při dojíždění do práce, protože vysedávám doma na Home Officu.

Mohlo by to vypadat, že budu mít více času, jenže skutečnost je trochu jiná. Ranní jízda mě vždycky perfektně nakopla, ale teď se nějak nedokážu dostat z postele ven a vyjíždím až večer. A po západu slunce pořád ještě padá pěkná kosa.

Moje příprava, co se materiální stránky týče, se aktuálně moc neposouvá. Troufám si ale tvrdit, že to není důsledek omezení pohybu, ale protože jsem stihl všechno potřebné už nakoupit. Zbývá už jen pár drobností jako dioptrický klip do brýlí, abych viděl na cestu či lepší vedení kabelů z dynama.

A taky mě čeká otestování několik zvláštních kousků z Aliexpressu, jakým je například nepromokavá sukně z Tyveku.

O sobotách se vydávám objevovat nová místa. Vyřádil jsem se při jízdě kolem vodní nádrže Štěchovice. Na úzké pěšince mě strašilo zřícení se do ledové vody. Rozhodně jsem potrénoval chůzi, což je v nových botách vždycky dobrá věc. Z druhé strany mě překvapil zákaz vjezdu kol. Ups.

Daří se mi v mojí cestě za odemykáním regionů přes StatsHunters.com Ještě 8 čtverců a mám pokrytou celou Prahu. Do projetí celé České republiky mi zbývá dostatek práce na několik desítek let. Zrovna tuhle sobotu mě průjezd kolem prázdného letiště přidal několik bodů. Bál jsem se, že na záplotníky skáče letištní stráž.

O Velikonocích jsem chtěl původně vyrazit na Šumavu, ale vícedenní výlety teď asi odložím.

Michal Ozogán
Facebook Strava Twitter

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.