Deníky z přípravy (JŠ) #25

Během ledna jsem toho jako každoročně moc nenajezdil. V únoru nasněžilo a teplota klesla pod nulu, takže jsem venku nevydržel o moc víc než jednu hodinu. S oblevou pak bylo všude bláto s vodou, které už nyní naštěstí vysychá a já konečně začínám trávit víc času jízdou než mytím.     

Konec loňského a začátek letošního roku byl pro mě ve znamení postupného dobývání 4 pólů Prahy. Původně jsem si myslel, že je objedu najednou, ale 140 km se mi v zimě jezdit nechtělo. Pokud nevíte, kde se vzaly, tak tohle video vám to vysvětlí více než dostatečně.

Společně s póly Prahy jsem začal výrazněji rozšiřovat své pole působnosti na Statshunters.com, ale není to taková zábava, jak jsem čekal. Asi je to i skutečností, že je okolí Prahy jen placka plná polí, kam se sice občas rád podívám, ale mít to jako hlavní náplň nechci. Raději budu jezdit dokola na oblíbené traily.

Na Lectoru jsem před několika dny překonal milník ujetých 5000 km. Kromě zamrzající páčky teleskopu při teplotách pod nulou ke vší spokojenosti a bez jakýchkoliv technických problémů.

Jak už jsem psal v „plánech na sezonu“, tak ve výbavě neplánuji nic moc nového. Ne, že by tam nebyl prostor ke zlepšení, ale nemám důvod cokoliv měnit, když všechno funguje.

Jaromír Šolc
Strava

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *